Gizlilik ve Güvenlik

Bu sayfada belirtilmiş olan Kullanım Esasları ve Gizlilik Bildirimi, ASELSAN Sivas internet sitesinin kullanıcılara sağladığı bilgi ve hizmetlerin sağlanmasına ilişkin hükümleri düzenlemektedir. Siteye erişmekle ve siteyi kullanmakla, aşağıda belirtilen hüküm ve koşullar kullanıcı tarafından peşinen kabul etmiş sayılır. ASELSAN Sivas, Kullanım Esasları ve Gizlilik Bildirimi üzerinde değişiklikler yapma hakkını saklı tutar.

1. ASELSAN Sivas internet sitesinde yayınlanan ve telif ve diğer fikri ve sınai mülkiyet hakları ASELSAN Sivas ya da diğer üçüncü kişi ve kuruluşlara ait olan bütün yazılı, resimli, sesli, görsel, elektronik materyallerin ve marka, işaret ve logo gibi her türlü tanıtıcı işaretlerin tüm hakları saklı olup ilgili mevzuat uyarınca korunmaktadır. Yukarıda bahsi geçen tüm unsurlara, internet sitesinde yer verilmesi, bunların kullanımı ile ilgili olarak herhangi bir yetki, lisans ya da, izin verildiği şeklinde yorumlanamaz. ASELSAN Sivas'ın yazılı izni olmaksızın bu materyaller kopyalanamaz, yeniden üretilemez, çoğaltılamaz ya da herhangi bir şekilde kullanılamaz. Bu sitede yer alan tüm içerik ile ilgili fikri ve sınai mülkiyet haklarını ihlal edecek şekildeki her türlü kullanım sonucu ortaya çıkabilecek yasal sorumluluk, ihlalde bulunan kullanıcıya aittir.

2. ASELSAN Sivas internet sitesinde yer alan her türlü içerik; sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. Kullanıcı, bilgileri referans alarak bir işlem yapmak niyetinde olduğunda, nihai ve güvenilir bilgiyi ASELSAN Sivas'tan temin etmekle yükümlü olduğunu kabul eder. İnternet sitesinde yayınlanan bilgilerin doğruluğu ya da güncelliği konusunda hiçbir garanti ya da taahhüt verilmemektedir. Bu internet sitesindeki bilgilerde yanlışlıklar, yazım hataları ve güncelleme hataları bulunabilir. Kullanıcı, bu bilgilere dayanarak yapabileceği işlemler bakımından maddi ve manevi zarar da dahil olmak üzere ASELSAN Sivas'ın herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder.

3. ASELSAN Sivas, kendi takdirinde olmak üzere sitenin içeriğini, kullanıcılara sağlanan herhangi bir hizmeti dilediği zaman değiştirme ya da sona erdirme ve ASELSAN Sivas internet sitesinde kayıtlı kullanıcı bilgi ve verilerini sistemlerinden silme hakkını saklı tutar.

4. ASELSAN Sivas internet sitesinden yararlanabilmek için kullanılan bir şifre var ise, şifrenin korunması ve üçüncü kişilerin erişiminden saklanması tamamen kullanıcının sorumluluğundadır. Üçüncü kişilerin kullanımına izin verilmesi halinde bu kişilerin kullanıcıya ait bilgileri kullanmasından doğan tüm sorumluluk kullanıcıya ait olacaktır.

5. ASELSAN Sivas internet sitesinin virüs ve benzeri amaçlı yazılımlardan arındırılmış olması için mevcut imkanlar dahilinde tedbir alınmış olmakla birlikte, nihai güvenliğin sağlanması için kullanıcı, kendi virüs koruma sistemini tedarik etmek ve gerekli korumayı sağlamakla yükümlüdür. Bu çerçevede kullanıcı, ASELSAN Sivas internet sitesine girmesi nedeniyle, kendi yazılım ve işletim sistemlerinde oluşabilecek tüm hata ve bunların doğrudan ya da dolaylı sonuçlarından kendisinin sorumlu olduğunu kabul eder.

6. Resmi makamlardan kullanıcıya yönelik bir suç duyurusu ya da resmi soruşturma talebi gelmesi ve/veya kullanıcının ASELSAN Sivas sistemlerinin çalışmasına engel olacak ya da işleyişini değiştirecek herhangi bir elektronik sabotaj veya saldırı yaptığının tespit edilmesi halinde ASELSAN Sivas, kullanıcının kimlik bilgilerini araştırma ve yasal mercilere bildirimde bulunma hakkına sahiptir.

7. ASELSAN Sivas internet sitesinin diğer internet sitelerine link vermesi durumunda. Kullanım Esasları ve Gizlilik Bildirimi'nde yer alan taahhütler sadece ASELSAN Sivas internet sitesi içerisinde geçerlidir ve diğer internet sitelerini kapsamamaktadır. ASELSAN Sivas internet sitesinden link ile yönlendirilen internet sitelerindeki kullanım ile ilgili o sitelere ait gizlilik ve kullanım şartları geçerlidir. ASELSAN Sivas internet sitesinde reklam, banner, içerik maksatlı veya başka bir maksat ile geçilen diğer internet sitelerinin bilgi kullanımı, etik ilkeleri, gizlilik prensipleri, nitelik ve servis kalitesi ile bu sitelerde oluşabilecek herhangi bir maddi/manevi zarar ve kayıplardan ASELSAN Sivas sorumlu değildir.

8. Genel olarak, kullanıcı kim olduğunu belirtmeden ya da kişisel bilgilerini vermeden ASELSAN Sivas internet sitesini ziyaret edebilir. İnternet sitesine erişmek için telekomünikasyon hizmetlerini kullanımıyla ilgili olarak, kullanıcının iletişim verileri (örn. internet protokol adresi) veya verilerin kullanımı (örneğin, her erişim başlangıcı, bitimi ve kapsamı ile erişilen telekomünikasyon hizmetleri hakkında bilgiler) teknik olarak üretilir ve makul olarak kullanıcının kişisel verileriyle ilişkilendirilebilir. Zorlayıcı bir gereklilik olduğunda, iletişim bilgileri veya kullanım verilerinin toplanması, işlenmesi ve kullanımı ortaya çıkacaktır ve kişisel verilerin korunması yasal çerçevesine göre işlem yapılacaktır.

9. ASELSAN Sivas internet sitesine erişim sağlandığı zaman, kişisel olmayan veriler (örneğin, kullanılan İnternet tarayıcısı ve işletim sisteminin türü, ziyaret sayısı, sitede harcanan ortalama süre, görüntülenen sayfalar) otomatik olarak hesaplanabilir ASELSAN Sivas, internet sitesinin performansını ya da içeriğini geliştirmek amacıyla bu verileri kullanabilir ve paylaşılabilir.

10. ASELSAN Sivas internet sitesi, Kullanım Esasları ve Gizlilik Bildirimi'nin herhangi bir maddesini, bildirimde bulunmaksızın değiştirme, yenileme veya iptal etme hakkına sahiptir. Değiştirilen, yenilenen ya da yürürlükten kaldırılan her hüküm, yayın tarihinde tüm kullanıcılar bakımından hüküm ifade edecektir.

11. Kullanıcılar ile ASELSAN Sivas arasında ortaya çıkabilecek ihtilafların çözümünde Sivas mahkemeleri ve icra daireleri yetkili olacak ve ihtilaf Türkiye Cumhuriyeti Kanunlarına göre çözülecektir.

 

Aranacak kelimeyi girin ve "enter" tuşuna basın.
Çıkmak için "ESC" tuşuna basın.